5. Eugene Jongerius

Eugene Jongerius (1951)

4 aangeboden items / 43 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Eugene JONGERIUS (Zeist 1951)

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Eugene Jongerius - Man in landshap kopen? Bied vanaf 95!

Eugene Jongerius - Man in landshap

Tekening / Aquarel

Geplaatst dooriledere

Jaartal1976
TechniekAquarel
Afmetingen24 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eugene Jongerius - Nachtvenster 141141 kopen? Bied vanaf 10!

Eugene Jongerius - Nachtvenster 141141

Geplaatst dooriledere

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eugene Jongerius - Nachtvenster I kopen? Bied vanaf 10!

Eugene Jongerius - Nachtvenster I

Geplaatst dooriledere

Jaartal1981
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eugene Jongerius - Litho "Papieren tafels VI" kopen? Bied vanaf 25!

Eugene Jongerius - Litho "Papieren tafels VI"

Geplaatst doorCello1

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen47.5 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst