5. Evarsky Blom

Evarsky Blom (1940)

2 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Evarsky BLOM Artist bij New York State Psychiatric Institute Vorige: zelfstandig kunstenaar and Shaman Art Society Studeerde aan New York City Community College, Brooklyn, New York Verleden: ROYAL ACADEMY OF ART S'HERTOGENBOSCH,NETHERLANDS en La grande chaumiere ,Paris,France Woont in Hopewell Junction, New York Komt uit Leiden, 1940

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Evarsky Blom - Zonder titel kopen? Bied vanaf 70!

Evarsky Blom - Zonder titel

Geplaatst doorJohn54

Eindtijd27-02-2021 om 20:20

Jaartal1974
TechniekGouache
Afmetingen61 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Evarsky Blom - The Source kopen? Bied vanaf 120!

Evarsky Blom - The Source

Geplaatst doorJohn54

Eindtijd29-03-2021 om 22:32

Jaartal1975
TechniekGouache
Afmetingen82 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst