5. Evelyn Jansen

Evelyn Jansen (1961)

2 aangeboden items / 7 verkochte items

Evelyn Jansen (1961)Opleiding: Kon.Akademie voor Kunst en Vormgeving-Den B osch. Evelyn Jansen bepaalt haar beeldend standpunt vanuit de taal van de dingen met hun eigenaardige dichterlijke betekenis. Vanuit haar visie op het leven fixeert zij beelden uit de wereld en schildert deze. Overdaad, verkwisting en uitspatting worden zorgvuldig gemeden. Zij streeft in haar werk naar heldere ordening en rust als tegenhanger in een tijd van te snel en te veel. Zij poogt als kunstenaar de zin van verborgen dingen, die wij ontmoeten op onze tijd-ruimtelijke levensreis vanuit positieve levenswaarden zichtbaar te maken. Evelyn Jansen wil klassiek zijn in haar beeldtaal , op een eigentijdse en persoonlijke manier.

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Evelyn Jansen - Zeefdruk. Titel, "Innen Leben". kopen? Bied vanaf 30!

Evelyn Jansen - Zeefdruk. Titel, "Innen Leben".

Geplaatst doorduif

Eindtijd07-08-2021 om 22:15

Jaartal1998
Afmetingen90 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Evelyn Jansen - C5135-D4, Alle beelden praten kopen? Bied vanaf 75!

Evelyn Jansen - C5135-D4, Alle beelden praten

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd20-07-2021 om 20:00

Jaartal1996
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst