5. Evert Bongers

Evert Bongers (1957)

4 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (6 x Favoriet)

Evert BONGERS (Stein 1957)

Kunstfotograaf. Bongers studeerde aan de kunstacademie in Maastricht.

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Evert Bongers - Hallucination 1 kopen? Bied vanaf 650!

Evert Bongers - Hallucination 1

Fotografie

Geplaatst doornmkingma

Jaartal2015
TechniekC-Print
Afmetingen80 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstDibond
Evert Bongers - Hallucination 5 kopen? Bied vanaf 650!

Evert Bongers - Hallucination 5

Fotografie

Geplaatst doornmkingma

Jaartal2015
TechniekC-Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstDibond
Evert Bongers - Mona Lisa 4 kopen? Bied vanaf 350!

Evert Bongers - Mona Lisa 4

Fotografie

Geplaatst doornmkingma

Jaartal2012
TechniekC-Print
Afmetingen77 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstDibond
Evert Bongers - Mona Lisa 5 kopen? Bied vanaf 350!

Evert Bongers - Mona Lisa 5

Fotografie

Geplaatst doornmkingma

Jaartal2012
TechniekC-Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstDibond