5. Evert van Lopik

Evert van Lopik (1946)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Evert van LOPIK (Giessendam (Hardinxveld-Giessendam) 1946)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Evert van Lopik - koeien - INGELIJST - 21021 kopen? Bied vanaf 65!

Evert van Lopik - koeien - INGELIJST - 21021

Geplaatst doorZaansgroen

Eindtijd08-08-2021 om 19:02

Jaartal2006
TechniekOffset
Afmetingen62 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Evert van Lopik - koeien - INGELIJST - 21020 kopen? Bied vanaf 85!

Evert van Lopik - koeien - INGELIJST - 21020

Geplaatst doorZaansgroen

Eindtijd24-07-2021 om 21:24

Jaartal2005
TechniekOffset
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst