5. Fennanda Eleveld

Fennanda Eleveld (1960)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Fennanda ELEVELD (1960)

Fennanda Eleveld - ingelijste litho kopen? Bied vanaf 40!

Fennanda Eleveld - ingelijste litho

Geplaatst doorCello1

Eindtijd30-07-2021 om 19:47

Jaartal1995
TechniekLitho
Afmetingen30.5 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst