5. Florimond Bruneau

Florimond Bruneau (1877-1956)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Florimond BRUNEAU (Forest 1877 - Schaarbeek 1956)

Belgisch

Florimond Bruneau - Dorpsgezicht. Witte huizen kopen? Bied vanaf 99!

Florimond Bruneau - Dorpsgezicht. Witte huizen

Geplaatst doorAkke

Eindtijd18-07-2021 om 22:24

Afmetingen45 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst