5. Fons Fortman

Fons Fortman (1960)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Fons FORTMAN (Den Haag 1960)

Fons Fortman - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 150!

Fons Fortman - Stadsgezicht

Geplaatst doornillody

Eindtijd14-02-2021 om 22:44

Jaartal1999
Afmetingen51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst