5. Franco Costa

Franco Costa (1934-2015)

2 aangeboden items / 24 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Franco COSTA (Rome 1934 - ?? 2015)

Italiaans

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Franco Costa - Siebdruck von 1994 limitierte Auflage kopen? Bied vanaf 800!

Franco Costa - Siebdruck von 1994 limitierte Auflage

Geplaatst doorstrandlauf

Eindtijd10-08-2021 om 22:47

VerzendingInternationaal

Franco Costa - Ready About E/A kopen? Bied vanaf 35!

Franco Costa - Ready About E/A

Geplaatst doordeKunstZolder

Eindtijd28-07-2021 om 21:43

Jaartal1987
Afmetingen28.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst