5. Frank Daalder

Frank Daalder (1950)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

Frank DAALDER (Amsterdam, 1950)

Frank Daalder - schoen onder water kopen? Bied vanaf 45!

Frank Daalder - schoen onder water

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd15-07-2021 om 21:36

Jaartal1977
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst