5. Frank Dammers

Frank Dammers (1951)

6 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Frank DAMMERS (Zwolle 1951)

6 aangeboden items van deze kunstenaar

Frank Dammers - Miami Blue kopen? Bied vanaf 75!

Frank Dammers - Miami Blue

Geplaatst doorVerder-24

TechniekGiclée
Afmetingen37 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frank Dammers - The Gate to Los Angeles kopen? Bied vanaf 75!

Frank Dammers - The Gate to Los Angeles

Geplaatst doorVerder-24

Jaartal2008
TechniekGiclée
Afmetingen72 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frank Dammers - Freedom New York kopen? Bied vanaf 75!

Frank Dammers - Freedom New York

Geplaatst doorVerder-24

TechniekGiclée
Afmetingen52 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frank Dammers - Central Park New York kopen? Bied vanaf 75!

Frank Dammers - Central Park New York

Geplaatst doorVerder-24

TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frank Dammers - Nightlight kopen? Bied vanaf 75!

Frank Dammers - Nightlight

Geplaatst doorVerder-24

Jaartal2006
TechniekGiclée
Afmetingen92 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frank Dammers - Heavenleaves kopen? Bied vanaf 75!

Frank Dammers - Heavenleaves

Geplaatst doorVerder-24

Jaartal2006
TechniekGiclée
Afmetingen82 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst