5. Franky De Coninck

Franky De Coninck (1957)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Franky DE CONINCK (Izegem, België, 1957)

Belgisch

Franky De Coninck - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Franky De Coninck - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd01-08-2021 om 22:34

Jaartal1987
Afmetingen88 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst