5. Frans Boon

Frans Boon (1950)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Frans BOON (Grootebroek 1950)

Laatste
kans
Frans Boon - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Frans Boon - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd01-08-2021 om 22:39

Jaartal1982
TechniekAquarel
Afmetingen44 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst