5. Frans Bruers

Frans Bruers (1924-1994)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Frans BRUERS (1924-1994)

Frans Bruers - Paysage kopen? Bied vanaf 45!

Frans Bruers - Paysage

Geplaatst doorWSnoeren

Eindtijd08-08-2021 om 22:42

Jaartal1951
Afmetingen28 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst