5. Frans Mars

Frans Mars (1903-1973)

1 aangeboden items / 11 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Frans Mars (22 februari 1903 ? 26 mei 1973) was een Nederlandse kunstschilder en onderwijzer te Wormerveer. Schilderles van Willem Jansen en de Vlaamse impressionistische schilder Arthur Verbeeck (te Bergen). Lid van kunstenaarsvereniging Zaenden. Behalve molens en portretten schilderde hij ook in de Zaandamse houthaven en landschappen. Actief in de Vereniging De Zaansche Molen. Werk in het Molenmuseum, Westfries Museum en het Zaanseschansmuseum. (Bron Wikipedia).

Frans Mars - Grote gesigneerde Houtskool tekening "Brug bij Jisperveld Zaandam" kopen? Bied vanaf 20!

Frans Mars - Grote gesigneerde Houtskool tekening "Brug bij Jisperveld Zaandam"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorartpointamsterdam

Eindtijd08-08-2021 om 22:48

Jaartal1962
TechniekHoutskool
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout