5. Frans Meerhoff

Frans Meerhoff (1953)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Frans MEERHOFF (Voorschoten 1953)

Frans Meerhoff - Formafruit??? kopen? Bied vanaf 5!

Frans Meerhoff - Formafruit???

Geplaatst doorWalterLeendertse

Eindtijd25-05-2021 om 21:48

Jaartal1994
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst