5. Frans Pannekoek

Frans Pannekoek (1937)

3 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (15 x Favoriet)

Frans PANNEKOEK (Den Dolder 1937)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Frans Pannekoek - Libelle kopen? Bied vanaf 250!

Frans Pannekoek - Libelle

Geplaatst doorPanenhoek

TechniekDroge Naald
Afmetingen10 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Pannekoek - Muis, Pingjum kopen? Bied vanaf 250!

Frans Pannekoek - Muis, Pingjum

Geplaatst doorPanenhoek

TechniekDroge Naald
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Pannekoek - Cabo Trafalgar kopen? Bied vanaf 250!

Frans Pannekoek - Cabo Trafalgar

Geplaatst doorPanenhoek

TechniekDroge Naald
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst