5. Frans van Bommel

Frans van Bommel (1939-2007)

1 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Frans van Bommel (Rotterdam 1939 - Heusden 2007)

Frans van Bommel - Tekening (1968) kopen? Bied vanaf 45!

Frans van Bommel - Tekening (1968)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorD-Art

Eindtijd01-08-2021 om 19:13

Jaartal1968
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen60 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst