5. Franz Hazelzet

Franz Hazelzet (1950)

4 aangeboden items / 1 verkochte items

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Franz Hazelzet - De omhelzing kopen? Bied vanaf 350!

Franz Hazelzet - De omhelzing

Geplaatst doorAdareddering

Jaartal1996
Afmetingen82 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Franz Hazelzet - Ritueel kopen? Bied vanaf 400!

Franz Hazelzet - Ritueel

Geplaatst doorAdareddering

Jaartal1991
Afmetingen111 cm x 132 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Franz Hazelzet - Licht, Lucht, Water kopen? Bied vanaf 350!

Franz Hazelzet - Licht, Lucht, Water

Geplaatst doorAdareddering

Jaartal1994
Afmetingen81 cm x 111 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Franz Hazelzet - Omhullend kopen? Bied vanaf 400!

Franz Hazelzet - Omhullend

Geplaatst doorAdareddering

Jaartal1992
Afmetingen82 cm x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst