5. Franz Heckendorf

Franz Heckendorf (1888-1962)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Franz HECKENDORF (Berlijn 1888 - München 1962)

Franz Heckendorf - C5004-22, Kerkje in het dal kopen? Bied vanaf 200!

Franz Heckendorf - C5004-22, Kerkje in het dal

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd28-02-2021 om 19:42

Jaartal1913
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst