5. Frederika Hasselaar

Frederika Hasselaar (1964)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Frederika Hasselaar - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!

Frederika Hasselaar - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd01-08-2021 om 22:48

Jaartal2003
Afmetingen29 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst