5. Frits Hesseling

Frits Hesseling (1951)

1 aangeboden items / 22 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Frits Hesseling is graficus en kunstenaar.

Frits Hesseling - Frits Hesseling, zeefdruk uit 1986. oplage 2/8 kopen? Bied vanaf 25!

Frits Hesseling - Frits Hesseling, zeefdruk uit 1986. oplage 2/8

Geplaatst dooriledere

Eindtijd13-03-2021 om 19:04

Jaartal1986
Afmetingen74.7 cm x 54.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst