5. Frits Linnemann

Frits Linnemann (1946-2011)

2 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Frits LINNEMANN (Rotterdam 1946)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Frits Linnemann - Spaans landschap 2 kopen? Bied vanaf 350!

Frits Linnemann - Spaans landschap 2

Geplaatst doorHavik48

Eindtijd01-08-2021 om 21:03

TechniekAcryl
Afmetingen143 cm x 163 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frits Linnemann - Spaans landschap 1 kopen? Bied vanaf 350!

Frits Linnemann - Spaans landschap 1

Geplaatst doorHavik48

Eindtijd01-08-2021 om 21:11

TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst