5. Fritz Martinz

Fritz Martinz (1924-2002)

2 aangeboden items / 8 verkochte items

Fritz MARTINZ (1924 Bruck an der Mur - 2002 Berlijn)

Oostenrijks

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Fritz Martinz - PFERDE kopen? Bied vanaf 40!

Fritz Martinz - PFERDE

Geplaatst doorkunstpeer

Eindtijd03-08-2021 om 22:57

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen50.5 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Fritz Martinz - - Pathos als Protest - , Radierung, handsigniert kopen? Bied vanaf 90!

Fritz Martinz - - Pathos als Protest - , Radierung, handsigniert

Geplaatst doorpitpet

Eindtijd20-07-2021 om 21:38

VerzendingInternationaal