5. Gabriel Meiring

Gabriel Meiring (1946)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Gabriel Meiring (Johannesburg, 1946)

Meiring woont al jarenlang in Belgie vanwaar hij met succes zijn carriere in de kunsten heeft uitgebouwd. Zie ook: http://www.gabrielmeiring.eu/

Belgisch

Gabriel Meiring - Arabesques kopen? Bied vanaf 200!

Gabriel Meiring - Arabesques

Geplaatst doorGrammont

Eindtijd01-08-2021 om 22:57

Jaartal1979
TechniekComputerprint
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst