5. Geer Pouls

Geer Pouls (1952)

2 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Geer POULS (Venlo, 1952)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Geer Pouls - Zeefdruk met gedicht van Leo Vroman kopen? Bied vanaf 60!

Geer Pouls - Zeefdruk met gedicht van Leo Vroman

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd11-03-2021 om 19:34

Jaartal1990
Afmetingen32 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geer Pouls - Hollandse Taferelen, drieluik van in kleur gedrukte borden - gelimiteerde oplage kopen? Bied vanaf 50!

Geer Pouls - Hollandse Taferelen, drieluik van in kleur gedrukte borden - gelimiteerde oplage

Glas / Keramiek

Geplaatst doorMaenoir

Eindtijd09-05-2021 om 19:19

Jaartal1992
Afmetingen3.4 cm x 30.5 cm x 30.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd