5. Geert Baas

Geert Baas (1955)

1 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Geert BAAS (Rotterdam, 1955)

Geert Baas - Zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Geert Baas - Zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorkunstcollectie2500

Eindtijd08-07-2021 om 20:56

Jaartal1994
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst