5. Geert de Koning

Geert de Koning (1961)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Geert de KONING (Hoogezand-Sappemeer 1961)

Geert de Koning - Ets - 1986 kopen? Bied vanaf 25!

Geert de Koning - Ets - 1986

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd23-07-2021 om 20:13

Jaartal1986
TechniekEts
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst