5. Georg Macco

Georg Macco (1863-1933)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Georg MACCO (Aken 1863 - Genua 1933)

Georg Macco - pastel: Moskee in Istanbul (mogelijk de Eyüp Sultan Mosque) kopen? Bied vanaf 450!

Georg Macco - pastel: Moskee in Istanbul (mogelijk de Eyüp Sultan Mosque)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd01-08-2021 om 20:53

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen72 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst