5. George Averhals

George Averhals (1906-1975)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Georges AVERHALS ( Schelle (België) 1906 - Geel (België) 1975)

George Averhals - COKES-OVENS kopen? Bied vanaf 45!

George Averhals - COKES-OVENS

Geplaatst dooretsje

Eindtijd11-05-2021 om 22:25

TechniekEts
Afmetingen50 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst