5. George W. Bohde

George W. Bohde

1 aangeboden items / 0 verkochte items

George W. BOHDE

Amerikaans

George W. Bohde - Ets, Op het meer kopen? Bied vanaf 20!

George W. Bohde - Ets, Op het meer

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd03-08-2021 om 20:18

Jaartal1893
TechniekEts
Afmetingen45 cm x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst