5. Gerard Bours

Gerard Bours (1953)

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Gerard BOURS (Maastricht 1953-01-17)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Gerard Bours - Derde positie kopen? Bied vanaf 10!

Gerard Bours - Derde positie

Geplaatst doorlimburgsekunst

Eindtijd29-06-2021 om 22:24

Afmetingen60 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard Bours - Tweede positie kopen? Bied vanaf 10!

Gerard Bours - Tweede positie

Geplaatst doorlimburgsekunst

Eindtijd29-06-2021 om 22:27

Afmetingen62 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst