5. Gerard Hendriks

Gerard Hendriks (1948-2007)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Gerard Hendriks

Gerard Hendriks - Lek bij Uitweg (gemeente Lopik) met lijst. kopen? Bied vanaf 110!

Gerard Hendriks - Lek bij Uitweg (gemeente Lopik) met lijst.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd08-06-2021 om 22:07

TechniekAquarel
Afmetingen62 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst