5. Gerard van Rijnsoever

Gerard van Rijnsoever (1953)

3 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Gerard van RIJNSOEVER (1953)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Gerard van Rijnsoever - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!

Gerard van Rijnsoever - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1990
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen29.5 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1990
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1990
TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd