5. Gerd van Deursen

Gerd van Deursen (1926)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Gert van DEURSEN (Rossum (Maasdriel) 1926)

Gerd van Deursen - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 115!

Gerd van Deursen - Stadsgezicht

Geplaatst doorJohn54

Eindtijd03-06-2021 om 22:00

Afmetingen58 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst