5. Gerda Onnes

Gerda Onnes (1956)

1 aangeboden items / 14 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Gerda ONNES (1956, Groningen)

Gerda Onnes - Geisha op Olifant kopen? Bied vanaf 250!

Gerda Onnes - Geisha op Olifant

Geplaatst doorCop

Eindtijd27-05-2021 om 20:18

Jaartal2003
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam