5. Gerda van Kersbergen

Gerda van Kersbergen (1954)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Gerda van KERSBERGEN (Gouda 1954)

Opgeleid aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Utrecht

Afgestudeerd in Monumentale Vormgeving met als hoofdvak boetseren en bijvak textiele vormgeving.

Gerda van Kersbergen - bloemen kopen? Bied vanaf 50!

Gerda van Kersbergen - bloemen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorPVH

Eindtijd31-01-2021 om 21:17

Jaartal1983
TechniekAquarel
Afmetingen83 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst