5. Gerhard Almbauer

Gerhard Almbauer (1957)

2 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Gerhard ALMBAUER (Graz 1957)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Gerhard Almbauer - Farblithografie "Toskana", handsigniert, numeriert kopen? Bied vanaf 190!

Gerhard Almbauer - Farblithografie "Toskana", handsigniert, numeriert

Geplaatst doorpitpet

Eindtijd20-07-2021 om 21:11

VerzendingInternationaal

Gerhard Almbauer - Venedig, Farblithografie, handsigniert, nummeriert kopen? Bied vanaf 190!

Gerhard Almbauer - Venedig, Farblithografie, handsigniert, nummeriert

Geplaatst doorpitpet

Eindtijd20-07-2021 om 21:14

VerzendingInternationaal

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst