5. Gerhard Andrees

Gerhard Andrees (1936)

2 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)
2 aangeboden items van deze kunstenaar

Gerhard Andrees - Handgesigneerd "Two Opposing Views Meet." kopen? Bied vanaf 40!

Gerhard Andrees - Handgesigneerd "Two Opposing Views Meet."

Geplaatst dooramourdelart

Eindtijd13-07-2021 om 19:04

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen64 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerhard Andrees - Handgesigneerde litho; Perspective frames ( Perspektivrahmen ) kopen? Bied vanaf 40!

Gerhard Andrees - Handgesigneerde litho; Perspective frames ( Perspektivrahmen )

Geplaatst dooramourdelart

Eindtijd13-07-2021 om 19:06

Jaartal1978
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst