5. Gerrit Lakmaaker

Gerrit Lakmaaker (1939-1995)

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Gerrit LAKMAAKER (Amsterdam 1939 - Schiedam 1995)

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Gerrit Lakmaaker - Zelfportret met masker kopen? Bied vanaf 100!

Gerrit Lakmaaker - Zelfportret met masker

Geplaatst doorJosRdam010

Eindtijd08-08-2021 om 21:30

Jaartal1986
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Gerrit Lakmaaker - Abstracte compositie, gemengde techniek op zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!

Gerrit Lakmaaker - Abstracte compositie, gemengde techniek op zeefdruk

Geplaatst doorRosser

Eindtijd06-06-2021 om 19:52

Jaartal1989
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst