5. Gerrit Oudshoorn

Gerrit Oudshoorn (1952)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Ger Jakin,- bij de burgelijke stand Gerrit Oudshoorn 1952-, voltooide in 1978 zijn opleiding aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten te Den Haag. Hij leerde de fijnschildertechniek bij Diana Vandenberg. Zijn werk is onder te brengen bij het Magisch- of Meta-Realisme. De schilderijen stralen een droomachtige sfeer uit. Symboliek is een belangrijk element in zijn kunst. Hij exposeerde o.a. in Rotterdam, Delft, Enschede, Schiphol en Leiden. Verder was hij decorateur bij de Nederlandse Omroep Stichting, maakt muurschilderingen en portretten in opdracht en is voor langere tijd als beeldend kunstenaar werkzaam.

Gerrit Oudshoorn - Rotslandschap in groen kopen? Bied vanaf 65!

Gerrit Oudshoorn - Rotslandschap in groen

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd15-07-2021 om 21:31

Jaartal1982
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen36 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst