5. Gianfranco Rontani

Gianfranco Rontani (1926-2018)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Gianfranco RONTANI (Lucca 1926 - Lucca 2018)

Gianfranco Rontani - Natura Morta con Pera kopen? Bied vanaf 150!

Gianfranco Rontani - Natura Morta con Pera

Geplaatst doorElleW

Eindtijd17-07-2021 om 22:06

Jaartal1981
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam