5. Gilliam van der Gouwen

Gilliam van der Gouwen

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Gilliam van der GOUWEN ( Antwerpen - 1720/40)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Gilliam van der Gouwen - Christus van Johannes gedoopt ( Marcus I vers 9) kopen? Bied vanaf 25!

Gilliam van der Gouwen - Christus van Johannes gedoopt ( Marcus I vers 9)

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorArianne0106

Eindtijd01-07-2021 om 20:45

Jaartal1700
TechniekGravure
Afmetingen34 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gilliam van der Gouwen - Simson verscheurt éénen Leeuw kopen? Bied vanaf 30!

Gilliam van der Gouwen - Simson verscheurt éénen Leeuw

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorArianne0106

Eindtijd13-07-2021 om 20:39

Jaartal1728
TechniekGravure
Afmetingen34.5 cm x 21.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst