5. Gottfried Arnegger

Gottfried Arnegger (1905)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Gottfried ARNEGGER (Wenen 1905)

Oostenrijks

Gottfried Arnegger - Sierlijke berglandschap aan meer (Lago Maggiore) in Italie met visser kopen? Bied vanaf 288!

Gottfried Arnegger - Sierlijke berglandschap aan meer (Lago Maggiore) in Italie met visser

Geplaatst doorTrading4UNL

Eindtijd16-07-2021 om 21:27

Afmetingen36 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst