5. Gunter Grass

Gunter Grass (1927-2015)

1 aangeboden items / 14 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Günter GRASS (Danzig 1927 - Lübeck 2015)

Duits

Gunter Grass - Strandgut kopen? Bied vanaf 475!

Gunter Grass - Strandgut

Geplaatst doorPaulen

Eindtijd24-03-2021 om 20:10

Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen58 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst