5. Han Boskamp

Han Boskamp (1894-1962)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Han BOSKAMP (geboren in Bloemendaal 1894 overleden in Haarlem 1962) werkzame periode 1914-1962 opleiding: school voor kunstnijverheid(Haarlem) binnenhuisarchitectuur.leerling van Herman Kruyderonderwerpen:stilleven,bloem,landschap,portret,figuurvoorstelling.materiaal/techniek:olieverf

Han Boskamp - Brood kopen? Bied vanaf 75!

Han Boskamp - Brood

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd06-06-2021 om 22:39

TechniekAquarel
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst