5. Han Dijsselbloem

Han Dijsselbloem (1960)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Han DIJSSELBLOEM (1960)

Han Dijsselbloem - Gemengde techniek op papier | 'zonder titel' | 1998 kopen? Bied vanaf 125!

Han Dijsselbloem - Gemengde techniek op papier | 'zonder titel' | 1998

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd20-06-2021 om 21:15

Jaartal1998
Afmetingen45 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout