5. Han Molenaar

Han Molenaar (1914-1989)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Han MOLENAAR (1914-1989)

Han Molenaar - C1984, Parijs kopen? Bied vanaf 250!

Han Molenaar - C1984, Parijs

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd01-07-2021 om 19:40

TechniekAquarel
Afmetingen56.5 cm x 43.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst