5. Hanny Reneman

Hanny Reneman (1947)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

Hanny RENEMAN (Gouda 1947)

Hanny Reneman - zonder titel kopen? Bied vanaf 110!

Hanny Reneman - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd16-07-2021 om 21:51

Jaartal1995
TechniekGouache
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst