5. Hans Baschang

Hans Baschang (1937)

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Hans BASCHANG (1937)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Hans Baschang - Spuren im Schnee, Lithografie, 2002, signiert, nummeriert kopen? Bied vanaf 60!

Hans Baschang - Spuren im Schnee, Lithografie, 2002, signiert, nummeriert

Geplaatst doorLudovico

Eindtijd13-04-2021 om 21:05

VerzendingInternationaal

Hans Baschang - Sporen in de sneeuw kopen? Bied vanaf 145!

Hans Baschang - Sporen in de sneeuw

Geplaatst doorlambiorix

Eindtijd25-05-2021 om 21:13

Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst